Wypełnij pola, by sprawdzić dostępność i ostateczną cenę.

Opis apartamentu

Apartament Venetian 38 to studio usytuowane w Venetian House Aparthotel, ekskluzywnej rezydencji mieszczącej się w XVI-sto wiecznej kamienicy na samym krakowskim Rynku Głównym.

Venetian 38 jest gustownie urządzonym wnętrzem, z którego okien rozpościera się widok na spokojny dziedziniec wewnętrzny. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku (z dostępem do windy) jest relatywnie spokojnym, acz centralnie usytuowanym apartamentem z wejściem przez balkon.

Apartament wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka, które mogą zostać połączone na życzenie Gości, w pełni wyposażony aneks kuchenny i osobną łazienkę z prysznicem.

Studio wyposażone zostało w klimatyzację, dostęp do szybkiego i bezprzewodowego Internetu, telewizję internetową oraz wszelkie sprzęty codziennego użytku domowego.

Venetian House to jedyny aparthotel zlokalizowany na Krakowskim Rynku Głównym, który jest stworzony by reprezentować luksusową, a zarazem przystępną cenowo, alternatywę dla innych centralnie zlokalizowanych hoteli. Każdy apartament jest całkowicie samowystarczalny i oferuje znacznie więcej przestrzeni życiowej i korzystniejsze ceny niż pokój hotelowy.

* Należy pamiętać, iż Venetian House wyraźnie nie są odpowiednie dla dużych grup singli, wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Zdjęcia

Szczegóły

Powierzchnia: 21 m2
Piętro: 3
Odpowiedni dla: 1-2 osób
Max: 2 osób
Na rynku

Szczegóły

Mapa