Wypełnij pola, by sprawdzić dostępność i ostateczną cenę.

Opis apartamentu

Apartament Venetian 33 to studio usytuowane w Venetian House Aparthotel, ekskluzywnej rezydencji mieszczącej się w XVI-sto wiecznej kamienicy na samym krakowskim Rynku Głównym.

Venetian 33 jest gustownie urządzonym wnętrzem, z którego okien rozpościera się spektakularny widok na Rynek Główny. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku, doposażony w podwójne okna, jest relatywnie spokojnym, acz centralnie usytuowanym apartamentem.

Apartament jest mieszkaniem wyposażonym w klimatyzację, dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu, telewizję internetową oraz wszelkie sprzęty codziennego użytku domowego.

W skład mieszkania wchodzi pokój połączony z aneksem kuchennym, gdzie umieszczono stół przeznaczony dla czterech osób oraz oddzielna łazienka. W przestronnym pomieszczeniu znajduje się wygodne podwójne łóżko i dwuosobowa kanapa, co umożliwia czterem osobom komfortowy pobyt w apartamencie.

Studio ma dostęp do windy bezpośrednio z hotelowej recepcji.

* Należy pamiętać, iż apartamenty Venetian House wyraźnie nie są odpowiednie dla dużych grup singli, wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Zdjęcia

Szczegóły

Powierzchnia: 35 m2
Piętro: 3
Odpowiedni dla: 1-2 osób
Max: 4 osób
Na rynku

Szczegóły


Usługi

Udogodnienia

Mapa