Wypełnij pola, by sprawdzić dostępność i ostateczną cenę.

Opis apartamentu

Apartament Venetian 32 to studio usytuowane w Venetian House Aparthotel, ekskluzywnej rezydencji mieszczącej się w XVI-sto wiecznej kamienicy na samym krakowskim Rynku Głównym.

Venetian 32 jest gustownie urządzonym wnętrzem, z którego okien rozpościera się spektakularny widok na Rynek Główny. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku, doposażony w podwójne okna, jest relatywnie spokojnym, acz centralnie usytuowanym apartamentem.

Apartament jest mieszkaniem wyposażonym w klimatyzację, dostęp do darmowego, bezprzewodowego Internetu, telewizję internetową oraz wszelkie sprzęty codziennego użytku domowego.

W skład mieszkania wchodzą: przestrzeń sypialna z podwójnym łóżkiem, aneks kuchenny oraz komfortowa łazienka. Apartament został ponadto wykończony materiałami najwyższej jakości. Projektanci wnętrz zadbali o estetykę i szyk, których nie powstydziłyby się czterogwiazdkowe hotele.

Studio ma dostęp do windy bezpośrednio z hotelowej recepcji.

* Należy pamiętać, iż apartamenty Venetian House wyraźnie nie są odpowiednie dla dużych grup singli, wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Zdjęcia

Szczegóły

Powierzchnia: 28 m2
Piętro: 3
Odpowiedni dla: 1-2 osób
Max: 2 osób
Na rynku

Szczegóły


Udogodnienia

Mapa